Vlněný koberec ZUIVER WAVES v šedo zelené barvě o rozměru 170 x 240 cm


Vlněný koberec ZUIVER WAVES – krása pro vaše bydlení

Vlnky, které vás nadchnou

Vlněný koberec WAVES značky ZUIVER naprosto odpovídá svému názvu. Jeho povrch je tvořen drobnými vlnkami, které jsou velice příjemné na dotek. Vlnky vytvářejí na koberec krásný efekt a jsou to jen malé detaily, které udělají velký rozdíl. Pokud chcete mít doma něco originálního, tento koberec je ideální volbou.

Antistatický koberec vhodný i na podlahové topení

Pro ty, kteří mají doma podlahové topení, je tento koberec skvělou volbou. Je antistatický a nehrozí, že by se vám elektrizoval. Koberec navíc neklouže, takže můžete být klidní i v případě, že na něm hrají děti.

Šedo zelená barva pro dokonalou harmónii

Vlněný koberec WAVES je dostupný v šedo zelené barvě, která je velmi moderní a doplní váš interiér. Tento koberec bude krásně vynikat například pod jídelním stolem nebo u pohovky v obývacím pokoji. Jeho rozměr je 170 x 240 cm, takže máte možnost si vybrat prostory, kde vám bude nejlépe sloužit.

Boho i scandi stylem

Vlněný koberec WAVES skvěle zapadne do bytů nebo domů, které jsou zařízeny v boho nebo scandi stylu. Tyto styly využívají přírodních materiálů a jednoduchých prvků k vytvoření harmonického prostředí. Koberec WAVES s vlnkami se dokáže vkusně a nenásilně zaradit do jakéhokoli interiéru.

Objednávka snadno a rychle

Pokud se rozhodnete pro tento vlněný koberec, můžete ho objednat na stránkách www.skvelynabytek.cz. Tam najdete jeho technické specifikace, další fotky a případné recenze zákazníků. Objednávka se provádí snadno a rychle pomocí pár kliknutí.

Závěr

Vlněný koberec WAVES od ZUIVER je skvělá volba pro ty, kteří hledají originální a příjemný koberec, který jim poskytne na dlouhá léta pohodlí. Jeho malé vlnky dotvoří dokonalou atmosféru v místnosti a dodají jí nádech elegance. Vyberte si z dvou velikostí a barev a neváhejte si tento koberec objednat ještě dnes.

vlněný koberec WAVES 170 x 240 cm
vlněný koberec WAVES
vlněný koberec WAVES šedo zelená

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.