Velká závěsná police CEZAR CZ27 v bílé barvě od značky MEBLINE


Rozměry

Šířka: 120cm

Výška: 40cm

Hloubka: 25cm

Specifické informace

Barva: Bílá

Materiál: Deska z lamina

Záruka: 24 měsíců

Závěsná police CEZAR CZ27

Pokud potřebujete dekorativní a praktický doplněk do interiéru vašeho domova, tak závěsná police CEZAR CZ27 od značky MEBLINE je tou pravou volbou. Díky svým rozměrům 120 x 40 x 25 cm poskytne dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci, které chcete mít v dosahu.

Závěsná police CEZAR CZ27 je vyrobena z kvalitního materiálu, konkrétně z desky z lamina, která je odolná a snadno udržovatelná. Díky bílé barvě se hodí do každého interiéru a vytvoří dokonalou harmonii s vaší domácností. Navíc, nemusíte se bát, že by vás police ve vašem domově rušila, jelikož se jedná o závěsnou variantu, kterou můžete jednoduše namontovat na zeď.

Pořízení této závěsné police CEZAR CZ27 je velmi snadné, stačí si ji jednoduše objednat na atcomplet.cz. S touto závěsnou policií už nebudete muset řešit nedostatek úložného prostoru v domácnosti, jelikož vám poskytne dostatečný prostor pro všechny vaše věci. A navíc, s 24měsíční zárukou už nemusíte řešit ani to, zda bude police pořád fungovat

Závěsná police CEZAR CZ27

Pokud hledáte kvalitní a praktický doplněk do vaší domácnosti, tak je závěsná police CEZAR CZ27 tou správnou volbou. Nečekejte tedy dlouho a objednejte si ji ještě dnes na atcomplet.cz!

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.