Velká šatní skříň Kapulet 2 s 150cm šířkou a zrcadlem!


Velká šatní skříň Kapulet 2 s 150cm šířkou a zrcadlem

Okouzlující vzhled

Šatní skříň Kapulet 2 je jedním z nejkrásnějších kousků nábytku, které máte možnost si do svého interiéru pořídit. Dokonale propojí moderní styl s nadčasovostí a ve výsledku vytvoří nábytek, na který se budete dívat se zavřenýma očima.

Vnitřní rozdělení

Prakticky řešené vnitřní uspořádání zajistí, že si budete moci oblečení rozdělit přesně tak, jak potřebujete. Již žádné hledání drobných kousků oblečení v téměř prázdné skříni. Každý věci bude mít své místo a to bez ohledu na to, jak velký nebo malý je.

Kvalitní materiály

Skříň Kapulet 2 je vyrobena z laminovaných desek o tloušťce 16 mm, které jsou zakončené dýhou z PVC hrubou 0,5 mm. Tento materiál vám zaručí spolehlivost a dlouhodobou životnost produktu.

Rukojeti jsou z černého plastu, který drží dobře a navíc skvěle kontrastuje s bílou barvou skříně. Dveře jsou vyrobeny z hliníku a ozdobeny nadčasovým vzorem, který zmíněnou skříňi činí neopakovatelnou.

Závěr

Nejlepší na závěr. Tento kousek se nedá s ničím srovnat, proto si ho musíte okamžitě zakoupit. Má rozměry parametrů (šířka x výška x hloubka) 150x200x62 cm. A navíc je dodáván v demontu, což vám umožní si ho snáze dopravit domů. Pokud máte zájem, nezapomeňte navštívit tuto stránku, kde ji najdete za skvělou cenu!

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.