Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71251000 – ideální volba pro moderní koupelnu


Vybírejte s rozumem! Pokud hledáte moderní a spolehlivou umyvadlovou baterii, ve které se snoubí kvalitní materiály a praktický design, věnujte pozornost produktu od renomované značky Hansgrohe.

Baterie, která se hodí do každé koupelny

Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71251000 je páková stojánková umyvadlová baterie, která se snadno ovládá a s níž nikdy nebudete mít problém. Baterie disponuje průtokem 5 litrů/minutu a je vyrobena v chromovém provedení. Díky těmto vlastnostem se snadno sladí s ostatními prvky vaší koupelny a stane se jejím stylovým doplňkem.

Vlastnosti a rozměry baterie

Baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71251000 se vyznačuje kvalitním provedením a praktickým designem. Její výška dosahuje 17,7 cm, což je ideální rozměr pro umístění nad umyvadlem. Ramínko baterie je vyvýšené ve výšce 11 cm, což umožňuje pohodlné používání i pro osoby s většími rukama.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71251000

Jednoduchá montáž a údržba

Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71251000 je snadno montovatelná a není třeba žádných speciálních nástrojů či technických znalostí. Vše, co je potřebné, najdete v balení a návod je krok za krokem popsán.

Kromě snadnosti při montáži se baterie vyznačuje také snadnou údržbou. Pro zachování jejího vzhledu stačí použít vlhký hadřík a klidně i jemné čistící prostředky. Díky tomu se můžete spolehnout, že baterie bude po dlouhou dobu vypadat jako nová a bude vždy funkční.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71251000

Investice do kvalitní umyvadlové baterie je klíčová, pokud chcete mít v koupelně přesně to, co potřebujete. Baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71251000 je bezesporu jednou z nejlepších možností na trhu a vychází vstříc požadavkům moderní doby. Pořiďte si ji i vy a užijte si spolehlivou a praktickou baterii, která bude dlouho sloužit.

Produkt si můžete zakoupit na stránkách vybirejnabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.