TV stolek Prince – luxusní řešení pro váš obývací pokoj


Zařiďte svůj obývací pokoj stylově a moderně

TV stolek Prince je elegantní kus nábytku, který dodá vašemu obývacímu pokoji luxusní vzhled. Jeho jedinečný design v kombinaci s kvalitním materiálem vytváří exkluzivní dojem.

Současná doba klade naše nároky na design a kvalitu nábytku stále výše. Ať už sledujete oblíbený seriál na televizoru nebo máte rodinný filmový večer, TV stolek Prince se postará o vaše pohodlí a uspokojení.

Moderní bytový nábytek Prince

TV stolek Prince patří mezi moderní kusy nábytku, které jsou stvořeny pro obývací pokoje s náročnými požadavky. Jeho elegantní design se snadno doplní do každého interiéru a dodá mu tou správnou dávku luxusu.

Odkaz na nákup: https://www.sidonia.cz/produkt/tv-stolek-prince

Dodáváme v dekoru dub Artisan / bílá

Každý detail na TV stolek Prince byl promyšlen a vytvořen s ohledem na moderní bytové trendy. Nábytek je dostupný v dekoru dub Artisan nebo bílém provedení, které vám nabízí široké možnosti při zařizování vašeho obývacího pokoje.

Nábytek je dodáván v demontu

Nejen design, ale i transport a montáž je velmi důležitou částí výroby kvalitního nábytku. TV stolek Prince je dodáván v demontu, aby bylo zajištěno, že dorazí k vám v bezvadném stavu. Zároveň to umožňuje snadnou přepravu a jednoduchou montáž.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

– Šířka: 130 cm
– Výška: 52 cm
– Hloubka: 53 cm

TV stolek Prince

Prožijte jedinečný zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů a seriálů s kvalitním a moderním nábytkem, který vám nabízí TV stolek Prince. Vyberte si v černo-bílém pojetí designu a užívejte si svůj obývací pokoj naplno.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.