Stylový televizní stolek s vysokou funkcionalitou – ASIR FLORA v ořech bílé barvě

Tento netradiční TV stolek FLORA s poličkami Vás nadchne svým neobvyklým provedením. Stolek se bude hodit zejména do malých interiérů kde poskytne dostatek úložného i odkládacího prostoru pro různé dekorace či příslušenství.

Pod TV je jedna otevřená police pro uložení DVD zařízení, či herní konzole a další dvě otevírací skříňky s dřevěnými úchyty, které vám umožní uložit třeba kabely, ovladače, DVD atp.

Celý stolek stojí na čtyřech zajímavě provedených nohách, a vcelku i s poličkami tvoří opravdu zajímavý elegantní vzhled.

Polička může být nástěnná nebo stát na zemi jako součást stolku.

Materiál a rozměry

Materiál: melaminem potažená dřevotříska

Tloušťka: 18 mm

Šířka: 205 cm Výška: 50 cm Hloubka: 36,8 cm

Televizní police

Šířka: 130 cm Výška: 11 cm Hloubka: 30 cm

Nástěnná polička:

Šířka: 75 cm Výška: 112,6 cm Hloubka: 20 cm

Pokud Vás tento stylový televizní stolek zaujal, neváhejte navštívit webové stránky Bestnabytek.cz, kde si jej můžete objednat za skvělou cenu.

Stylový televizní stolek s vysokou funkcionalitou - ASIR FLORA v ořech bílé barvě

Stylový televizní stolek s vysokou funkcionalitou - ASIR FLORA v ořech bílé barvě

Stylový televizní stolek s vysokou funkcionalitou - ASIR FLORA v ořech bílé barvě

Prosíme oznámit, že fotografie slouží pouze k ilustračním účelům. Rozměry a vzhled mohou být mírně odlišné od produktu, který dostanete.

Tento televizní stolek bude skvělou volbou pro každého, kdo hledá stylový a funkcionalní nábytek pro svůj obývací pokoj. Vyberte si tento kvalitní produkt od BESTnábytek.cz a užijte si pohodové sledování televize s přehledem a pořádkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.