Stylová skříň MEBLINE VISTA 150 v kombinaci dub zlatý + bílý

MEBLINE VISTA 150 je skříň, která se stane skvělým doplňkem vaší ložnice. Díky svému modernímu vzhledu v kombinaci dub zlatý a bílá, se stane zajímavým prvkem interiéru. Tato skříň nabízí dostatek úložného prostoru na vaše oblečení, obuv i další potřeby. Pokrývá celou stěnu a je vysoká až 215cm.

Rozměry skříně jsou: Šířka 150cm, Výška 215cm a Hloubka 62cm.

Specifikace skříně:

Barevné provedení: Skříň je v kombinaci dub zlatý + bílý, což se skvěle hodí do moderních interiérů.

Posuvné dveře: Ano, skříň je vybavena posuvnými dveřmi, což ušetří prostor při otevírání.

Zrcadlo součástí skříně: Bohužel ne, skříň neobsahuje zrcadlo.

Materiál: Skříň je vyrobena z lamina, která zaručuje dlouhou životnost a kvalitu. Dýhy jsou potom zabezpečené ABS hranou.

Záruka: Na tuto skříň je poskytována záruka 24 měsíců.

Uspořádání:

Možnost bez kontejneru: Skříň je nabízena bez kontejneru, což znamená, že si musíte najít vhodné krabice na své potřeby.

Možnost s kontejnerem (za příplatek): Pokud nechcete hledat vhodné krabice, můžete si zakoupit kontejnery, které jsou přizpůsobeny velikosti skříně.

Možnost zakoupení LED osvětlení: Pro dokonalou atmosféru si můžete dokoupit LED osvětlení pro skříň.

Tuto stylovou skříň s moderním vzhledem si můžete zakoupit na velkynabytek.cz a do vaší ložnice vnesete jedinečný kus nábytku, který působí luxusně a elegantně.

image1

MEBLINE VISTA 150 je skvělá volba pro ty, kteří hledají moderní a stylovou skříň s dostatkem úložného prostoru. Díky jejímu kombinovanému barevnému provedení je vhodná do jakéhokoli moderního interiéru a díky širokým možnostem úprav si můžete přizpůsobit úložné prostory svým potřebám. Upravte svůj domov s MEBLINE VISTA 150 a prožijte dokonalou atmosféru vaší ložnice.

image2

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.