Šedý koberec Universal Izar – moderní designový kousek pro váš byt


Šedý koberec Universal Izar – moderní designový kousek

Touží vaše ♥ po koberci, který nemá každý druhý?

Vaše sny vám splní značka Universal. Tento koberec dýchá originalitou sobě vlastní a určitě zaujme každého, kdo u vás na něj narazí. Nejedná se o klasický běhoun do předsíně, ale o elegantní kus, který zkrášlí celou místnost. Jeho barevná kombinace šedého odstínu s jemným vzorem je moderní a nadčasová zároveň.

Emoce, které koberec vyvolá, vás budou provázet po celý život a budete se na něj dokázat dívat stále s nadšením. Díky univerzálnímu designu ho můžete využít například v obývacím pokoji nebo ložnici. Pokud se rozhodnete ho položit na podlahu dětského pokoje, budou mít děti kde hrát i relaxovat.

Příjemný na omak a péče o něj bude hračka

Tento koberec je příjemný na omak a péče o něj bude hračka. Vlákna jsou zpracována z kvalitních materiálů, které zajistí dlouhou životnost a stálobarevnost. Stačí pravidelně ho vysávat a případné znečištění nechte profesionálně vyčistit.

Koberec Universal Izar je rozměrově dostačující, měří 160 x 230 cm. Pokud by vás zajímalo, jak koberec vypadá v reál, můžete se podívat na následujícím odkazu, kde si ho můžete také objednat: https://www.atcomplet.cz/produkt/sedy-koberec-universal-izar-160-x-230-cm.

Obrázky

Šedý koberec Universal Izar - moderní designový kousek pro váš byt

Šedý koberec Universal Izar - moderní designový kousek pro váš byt

Šedý koberec Universal Izar - moderní designový kousek pro váš byt

Tento koberec se stane středobodem vašeho interiéru, nebojte se proto hrát s barvami a doplňky. Přestože je sám o sobě velmi vyrazným kusem, nebudete muset při jeho výběru přemýšlet nad tím, jaké barvy v místnosti převládají. Můžete ho klidně kombinovat s výraznými polštáři nebo záclonami. Důležité je, aby se vám koberec líbil a aby do vašeho bytu zapadal co nejvíce.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.