Představujeme vám šatní skříň Kosmo s unikátním IDZ systémem


Šatní skříň KOSMO je praktická a velmi prostorná, která se vyznačuje velkým úložným prostorem pro pověšení oblečení na ramínka.

Šatní skříň Kosmo se pyšní unikátním IDZ systémem, který umožňuje organizovat vaše oblečení a doplňky tak, aby byly vždy na dosah ruky. Systém IDZ je intuitivní a snadno se s ním pracuje, takže už nikdy nebudete muset hledat své oblíbené tričko nebo pásek.

Vyrobena z velmi odolných a pevných materiálů.

Šatní skříň Kosmo je vyrobena z prémiových materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Vysoce kvalitní laminovaná deska o tloušťce 16 mm poskytuje pevnost a stabilitu, zatímco ABS dýhované hrany je chrání před poškozením.

Vysoce praktický design

Šatní skříň KOSMO má moderní a elegantní design, který se vejdou do jakéhokoliv interiéru. Ozdobná rukojeť v podobě námořnického lana dodává skříni osobitý styl. Snadno se otevírá a zavírá, takže se k vašemu oblečení dostanete kdykoliv budete chtít.

Hluboká zásuvka na spodní prádlo, čepice, šály a další doplňky.

V dolní části šatní skříně Kosmo se nachází velmi hluboká zásuvka, která poskytuje dostatek úložného prostoru na spodní prádlo, čepice, šály a další drobné doplňky. Můžete si tak být jisti, že všechno máte na svém místě.

Dodatečné informace o šatní skříni Kosmo

Nábytek je zcela nový, zabalený v originálním obalu.

Když si objednáte šatní skříň Kosmo, dostanete nábytek, který je zcela nový a zabalený v originálním obalu. Nemusíte se tedy obávat, že by vám byl dodán nábytek, který už prošel nějakým znečištěním nebo poškozením.

Nábytek zasílaný v balíčcích k vlastní montáži.

Abychom vám mohli šatní skříň Kosmo poskytnout za co nejnižší cenu, zasíláme nábytek v balíčcích k vlastní montáži. Montáž šatní skříně je snadná díky přehlednému návodu, který dostanete s nábytkem. Nemusíte být profesionální řemeslníci, abyste šatní skříň Kosmo složili – stačí mít základní nástroje a trochu trpělivosti.

Sada obsahuje přehledný montážní návod a všechny potřebné prvky.

Abyste byli úspěšní v montáži šatní skříně Kosmo, dostanete od nás přehledný montážní návod. Také vám dodáme všechny potřebné prvky jako šrouby, matice, vruty a podobně. Stačí si jen ze stavebnic složit šatní skříň, která bude odpovídat vašim potřebám a vkusu.

Pokud hledáte šatní skříň, která je praktická a má moderní design, pak by šatní skříň Kosmo mohla být tou pravou volbou. Navštivte stránky https://www.nabytekted.cz/produkt/idz-satni-skrin-kosmo-3 a objednejte si tuto skvělou šatní skříň ještě dnes.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.