Policový regál Falco Bask 776 v bílé barvě: prostorné úložiště pro vaše věci

Policový regál Bask bude perfektně plnit svoji funkci v obývacím pokoji, v pracovně i kanceláři. Díky tomuto regálu budete mít přehledný a organizovaný pořádek v knihách i šanonech.

O regálu

Regál je vyrobený z lamina. Při výrobě je kladen důraz na ekologii takže je vyráběný v souladu s ohledy na životní prostředí.

Cena a dodání

Cena je uvedena za regál bez doplňků a dekorací. Regál je dodávaný v demontu. Součástí balení je montážní návod, včetně všech potřebných spojovacích prvků.

Pokud vás tento regál zaujal, můžete si ho zakoupit na webu nabytekted.cz.

Přehledné úložiště

Policový regál Falco Bask 776 v bílé barvě nabízí spoustu úložného prostoru a dokáže pojmout velké množství věcí. Můžete na něm umístit například knihy, dokumenty, dekorace nebo další potřeby určené pro práci či zábavu. Díky tomu, že regál disponuje několika police, dokážete si snadno vytvořit systém, který vám bude vyhovovat a bude vám umožňovat mít vše, co potřebujete, na dosah.

Kvalitní materiál

Regál Falco Bask 776 je vyrobený z lamina, což je velmi odolný a kvalitní materiál, kterýmu slouží výborně i v náročných podmínkách. Navíc, díky použití této suroviny, je regál lehčí a snáze se s ním manipuluje. Nejenže je tento materiál velmi vhodný kvůli svým vlastnostem, ale je také šetrný k životnímu prostředí a tuto vlastnost ocení každý, kdo má na ekologii nějaké požadavky.

Lákavý design

Regál Falco Bask 776 v bílé barvě má moderní a minimalistický design, který se hodí do každého interiéru. Jeho elegantní vzhled dodá vašemu prostoru perfektní dojem a zároveň nebude kazit atmosféru vašeho domova. Výrobce se snažil, aby byl tento regál nejen praktický a funkční, ale také esteticky přitažlivý. A to se mu podařilo.

Jednoduchá montáž

Regál Falco Bask 776 v bílé barvě se dodává v demontovaném stavu, ale v balení najdete všechny potřebné spojovací prvky a montážní návod, takže si s jeho sestavením poradí snad každý. Navíc, montáž je velmi snadná a intuitivní, takže si nemusíte dělat starosti s tím, že byste si nevěděli rady.

Regál Falco Bask 776 v bílé barvě

Závěr

Regál Falco Bask 776 v bílé barvě je zcela jistě dobrou volbou pro všechny, kdo hledají praktické a zároveň elegantní řešení pro úložné prostory. Jeho moderní design je přitažlivý pro každé oko a když k tomu ještě připočteme kvalitní surovinu, z které je vyroben, stává se tento regál skvělou volbou do každého interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.