Oživte váš spací pokoj s luxusním saténovým prostěradlem Kvalitex, bílé barvy a rozměrů 100 x 200 cm.
Oživte váš spací pokoj s luxusním saténovým prostěradlem Kvalitex


Oživte váš spací pokoj s luxusním saténovým prostěradlem Kvalitex

Zde si můžete saténové prostradlo Kvalitex zakoupit.

O luxusním saténovém prostěradle Kvalitex

Saténové prostěradlo je součástí kolekce LUXURY COLLECTION. Vyrobeno je z bavlněného materiálu a díky tomu je hřejivé a velmi příjemné na omak. Prostěradlo z bavlněného saténu vyniká decentním leskem a působí velmi luxusně.

Luxusní saténové prostěradlo Kvalitex

Tkanina, ze které se prostěradlo vyrábí, je vyrobena atlasovou vazbou a díky této vazbě má tkanina vysokou pevnost. U tkaniny atlasové vazby je vysoká hustota přízí a to až dvojnásobek oproti běžným plátnovým tkaninám určených pro výrobu lůžkovin.

Guma všitá do tunýlku

Saténová prostěradla jsou vyrobena jako napínací a to s gumou všitou do tunýlku po obvodě celého prostěradla. Tato technologie šití prostěradel je vhodná hlavně také pro snadnou manipulaci a pro stabilitu prostěradla na lůžku.

Guma všitá do tunýlku u saténového prostěradla Kvalitex

Snadné žehlení

Saténové bavlněné prostěradlo má snadno žehlivou úpravu, tedy se nemačká jako klasické hladké bavlněné prostěradlo a jeho žehlení je daleko snadnější. Z důvodu snadného žehlení doporučujeme prostěradlo žehlit trochu navlhčené.

Snadné žehlení u saténového prostěradla Kvalitex

Údržba

Před prvním použitím prosím prostěradlo vyperte. Nedoporučujeme prostěradlo sušit v sušičce, ale pokud přesto chcete použít sušičku, zvolte delší program s nižší teplotou sušení. Sat

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.