Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus 140×75 cm – dokonalá volba pro koupelnu


Obdélníková vana ze smaltované oceli. Levá i pravá orientace. S povrchovou úpravou Perl-Effektem se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Pro každého, kdo si chce užít relaxace v koupelně, je obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus ideální volbou. Tato vana nabízí kombinaci vkusu, moderního designu a vysoce kvalitních materiálů. Její rozměry 140×75 cm jsou optimální pro každou koupelnu a její levá i pravá orientace umožňuje umístění podle vašich potřeb.

S povrchovou úpravou Perl-Effektem, voda se skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice, což vám ušetří čas i energii při úklidu. Vana je vyrobena z vysoce kvalitní smaltované oceli, díky čemuž je velmi odolná vůči poškrábáním a chemikáliím, a navíc vypadá velmi elegantně.

Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus

Kaldewei Celoplošný Antislip umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Pro vaši bezpečnost je vana vybavena Kaldewei Celoplošným Antislipem, což znamená, že vstup do vany je bezpečný a snadný, aniž byste se museli bát o své zdraví. To je velmi důležité, zejména pro starší osoby nebo pro ty, kteří mají nějaké omezení pohyblivosti. Díky tomuto antiskluzovému povrchu si při vstupu do vany můžete být jisti, že se neuklouznete a neupadnete.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku. Při zakoupení vany Kaldewei Saniform Plus obdržíte vanu, která není vybavena madlem, nožičkami ani podhlavníky. Tyto doplňky si můžete zakoupit samostatně, pokud budete potřebovat.

Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus, detail

Kaldewei Saniform Plus – dokonalá volba pro koupelnu

Vana Kaldewei Saniform Plus je dokonalou volbou pro každou koupelnu. Je vyrobena z nejvyšší kvality smaltované oceli, takže je velmi odolná, a díky tomu vypadá velmi elegantně. Navíc je vybavena povrchovou úpravou Perl-Effektem, což zajišťuje, že voda se snadno odtéká do odpadu a s sebou odnáší veškeré nečistoty. To znamená, že úklid vaší koupelny bude snadný a rychlý.

S Kaldewei Celoplošným Antislipem, se můžete spolehnout na bezpečný vstup do vany. Antiskluzový povrch vám zaručuje, že se neuklouznete, a tím se dá předejít možným úrazům. To je velmi důležité, zejména pokud máte malé děti nebo starší osoby v domácnosti.

Obdélníková vana Kaldewei Saniform Plus, detail

Kde si můžete koupit vanu Kaldewei Saniform Plus?

Vanu Kaldewei Saniform Plus lze zakoupit na e-shopu Maliboo.cz. Na této online platformě najdete širokou nabídku koupelnových doplňků a výrobků pro koupelny od nejlepších značek na trhu. V případě zájmu o výrobky Kaldewei vám rádi poradí a pomohou s výběrem. Můžete si být jisti, že vaše koupelna bude vypadat skvěle, pokud si koupíte obdélníkovou vanu Kaldewei Saniform Plus.

Pro více informací a nákup van Kaldewei Saniform Plus navštivte e-shop Maliboo.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.