Nově příchozí: Šatní skříň Rory s zrcadlem 250 cm v dubu artisan/černé barvě


Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Šatní skříň Rory je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické řešení vnitřního uspořádání. Skříň disponuje mnoha policemi a šuplíky, které vám umožní snadno a efektivně uspořádat své šaty a ostatní oblečení.

Díky této skříni už nebudete muset hledat začínající pásek mezi šaty, nebo si nebudete muset hledat náhradní ponožky mezi hromadou ostatního oblečení. Vše si uspořádáte přesně tak, jak chcete.

Leštěné zrcadlo na přední straně

Šatní skříň Rory má na přední straně leštěné zrcadlo, které vám umožní se snadno vidět z každého úhlu. Už nikdy se nebudete muset ohýbat, abyste si zkontrolovali, zda máte všechno na svém místě.

Navíc, zrcadlo dokonale zapadá do designu skříně, a tím dodává celému kusu eleganci a noblesu.

Nadčasové barvy a jednodušší linie

Šatní skříň Rory se vyznačuje nadčasovými barvami a jednoduchým designem. To znamená, že skříň dokonale zapadne do jakéhokoli interiéru.

Navíc, jednodušší design skříně umožní, aby se v ní věci snadněji a efektivněji uspořádaly. Nemusíte se muset bát, že by skříň působila příliš těžkopádně nebo by byla příliš nápadná.

Korpus, rukojeti a vodítka

Šatní skříň Rory je vyrobena z 16mm silné laminované desky, čímž je zajištěna pevnost a stabilita skříně.

Skříň dále disponuje stříbrnými plastovými rukojetmi a hliníkovými vodítky. Tyto prvky výrazně zlepšují kvalitu celého kusu nábytku.

Slučitelnost s ostatním nábytkem

Šatní skříň Rory se snadno skládá s ostatním nábytkem, a tím vám dává možnost si vytvořit útulnou a harmonickou atmosféru uvnitř vaší ložnice.

Navíc, skříň Rory disponuje kovovými tyčemi a 0,5mm PVC dýhou, které jsou odolné proti poškození.

Tento kus nábytku můžete zakoupit na našem eshopu, na odkaze https://www.nabytekhned.cz/produkt/satni-skrin-rory-se-zrcadlem-250-cm-dub-artisan-cerna.

Parametry

  • Šířka: 250 cm
  • Výška: 200 cm
  • Hloubka: 62 cm

Šatní skříň Rory

Vyberte si v našem eshopu skříň Rory a užijte si pocit přehledu a úpravy vaší ložnice.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.