MR Sada nábytku Tega Baby Multifun – praktický a stylový doplněk pro dětský pokoj

MR Sada nábytku Tega Baby Multifun je praktický a stylový doplněk pro dětský pokoj. Dodává se v sadě, která obsahuje stoleček a židličku. Tento nábytek je vhodný pro děti od 3 let a je určen pro vnitřní i venkovní použití.

Stůl s kostkami stavebnice a prostorem pro psaní a kreslení

V této sadě je stolek skvělou základnou pro stavění kostek. Stačí otočit horní část desky a položit na ni kostky stavebnice. Z druhé strany desky je prostor na psaní a kreslení. Stoleček má rozměry desky 72 x 47 cm a výšku 49 cm.

Stůl s kostkami stavebnice a prostorem pro psaní a kreslení

Židlička s opěrátkou a bez ostrých hran

Ke stolečku patří i židlička s rozměry sedadla 28 x 28 cm a výškou bez opěradla 28 cm, s opěradlem je výška 57 cm. Tato židlička je vyrobena z kvalitních materiálů a má stabilní nohy, takže je velmi bezpečná pro děti. Nemusíte se bát ostrých hran, protože zde nejsou žádné.

Židlička s opěrátkou a bez ostrých hran

Stůl na hraní nebo do vody a písku

Pokud odstraníte desku ze stolečku, vytvoříte tak prostor na hraní, nalití vody či nasypání písku. S tímto nábytkem se děti budou moci bavit nejen uvnitř, ale i venku.

Stůl na hraní nebo do vody a písku

Závěr

MR Sada nábytku Tega Baby Multifun je skvělým dárkem pro děti. Pomůže jim rozvíjet kreativitu a fantazii a zároveň poskytuje praktický nábytek pro jejich pokojíček. Při výběru dětského nábytku nezapomeňte na bezpečnost a kvalitu. S touto sadou budete mít jistotu, že vaše děti jsou v bezpečí a budou si na ní hrát a bavit se celé hodiny.

Také byste rádi měli v dětském pokoji takovou skvělou sadu nábytku? Navštivte náš eshop na adrese www.nabytekprehledne.cz a nakupte si kvalitní dětský nábytek za skvělé ceny!

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.