Mojo Minimal – designový modrý kulatý odkládací stolek vysoký 39,5 cm

Navštívili jste někdy stránky nabyteklevneji.cz? Tento zdroj nabízí nejen kvalitní nábytek, ale také velmi zajímavé kousky, které nejsou všude běžně k vidění. Jedním z takových kousků je kulatý modrý odkládací stolek od mladé a perspektivní značky MOJO, který zaujme hned na první pohled.

Jednoduchá elegance

Laminátová deska v modré barvě spolu s netradičně zkosenou podnoží rozhodně láká k bližšímu prozkoumání. Tento kulatý stolek je skvělým příkladem minimalistického a elegantního designu. Lídově řečeno – tohle je kus, na který si každý rád sáhne a bude se těšit, jaký bude vysledovaný efekt.

Geometricky tvarovaná podnož

Podnož tohoto nového kulatého stolku vypadá nápadně svěže a zajímavě, zejména díky geometricky tvarovaným nohám. Tyto tvary nejen, že dodávají dizajnový ingredience celému stolu a stolkům MINIMAL. Tato řada stolů a stolků výjimečných tvarů je v nabídce nového českého nábytkářského brněnského studia MOJO . Ovšem tuto špičkovou návrhářskou práci, která se postará, aby každý kousek byl originální a nebyla jeho dvojice nikde jinde vynalézt v nabídce klasických síťových obchodů.

Praktický kus do vaší domácnosti

Kulatý odkládací stolek od MOJO MINIMAL vyniká nejen svým designem, ale také praktičností. Výška 39,5 cm umožňuje pohodlné sezení u něj, ale především umožňuje, aby sloužil jako praktický pomocník pro rozmanité použití u vás doma.

Náčrták pro interiéry

Kulatý odkládací stolek MOJO MINIMAL představuje možnost obměnit váš obývací či pracovní prostor. Díky svému originálnímu designu a jednoduchému provedení bude stolek tím klíčovým náčrtákem pro modelování nového vzhledu vašeho domova. Že nevíte, kde by se vám hodil? Stačí si vybrat vaše oblíbené místo, kde se často shromažďujete, vaše nejlepší místo pro konverzace a inspiraci a indikovat, že byste rádi výborně discretní, ale zároveň užitečný kus nábytku. Takový, který by dokázal vytvořit sadu pro knihu a kávu.

Jeden kus nábytku může velmi proměnit interiér. A právě takový kus může být kulatý odkládací stolek MOJO MINIMAL. Tak co si ho chytíte?

Mojo Minimal - modrý odkládací stolek

Mojo Minimal - modrý odkládací stolek

Mojo Minimal - modrý odkládací stolek

Výše uvedené fotografie Vás pomohly při dalším výběru nábytkového kousku?

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.