Moderní a elegantní: Černá koženková konferenční židle DAN-FORM Gaia


Kancelářská židle DAN-FORM Gaia je oblíbeným kouskem pro domácí kanceláře i komerční prostory.

Zaujme vás díky svému stylovému provedení. Podnož je vyrobená z černě lakovaného kovu, díky kterému je židle pevná a bytelná.

Čalounění z moderní ekokůže je na pohodlně vytvarovaném sedáku i zádové opěrce. Baseballové prošívání dodává na stylu a atraktivnosti.

Černá koženková konferenční židle DAN-FORM Gaia

Proč si vybrat kancelářskou židli DAN-FORM Gaia?

  • Stylový design – židle je moderní a elegantní, bude skvěle vypadat jak v domácí kanceláři, tak ve firemních prostorech.
  • Kvalitní materiály – koženková konstrukce a černé lakované kovové nohy zaručují vysokou odolnost.
  • Pohodlné sedadlo – židle je vybavena pohodlně vytvarovaným sedákem a zádovou opěrkou, takže bude sedět na ní skvěle i po několika hodinách.
  • Jednoduchá údržba – k čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Černá koženková konferenční židle DAN-FORM Gaia

Zařiďte si svůj kancelářský nebo pracovní prostor s moderní a elegantní kancelářskou židlí DAN-FORM Gaia. S jistotou se stanete pohodlným a stylovým partnerem.

Navíc si můžete koupit až x kusů této židle za zvýhodněnou cenu z našeho e-shopu, kde si ji můžete objednat kliknutím zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.