Linea Natura – Noční stolek dubového provedení s rozměry 41/45/32 cm


Linea Natura – Noční stolek dubového provedení

Výrobce kvalitního nábytku Linea Natura přichází s novinkou v podobě nočního stolku s rozměry 41/45/32 cm. Stolek je vyroben z masivního olejovaného dubu a je k dispozici v barvě dubu.

Charakteristika nočního stolku

  • Materiál: masiv dub
  • Rozměry: 41/45/32 cm (š/v/h)
  • Montáž: levá i pravá
  • Barva: dub

Výhodou nočního stolku je jeho masivní konstrukce, která zajišťuje stabilitu a pevnost celého kusu nábytku. Olejovaný dub pak zajišťuje příjemný a hřejivý vzhled, který se hodí do každého interiéru.

Noční stolek obsahuje prostornou zásuvku, ve které si můžete uložit své oblíbené knihy nebo další drobnosti. Na vrcholu stolku pak můžete umístit lampu, budík nebo další dekorace, díky kterým bude váš pokoj útulnější.

Možnosti montáže

Noční stolek je k dispozici s možností levé i pravé montáže, takže si ho můžete umístit podle svých představ a podle uspořádání pokoje. Díky této univerzálnosti se noční stolek hodí do každého interiéru a zajišťuje vám potřebný komfort při každodenním používání.

Linea Natura - Noční stolek dubového provedení

Pokud hledáte kvalitní noční stolek, který bude pevný a stabilní, a zároveň vypadat vkusně a útulně, určitě vyzkoušejte tento kus od Linea Natura. Koupit si ho můžete na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/linea-natura-nocni-stolek-dub-barvy-dubu-41-45-32-cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.