Hansgrohe Talis S – moderní umyvadlová baterie bez výpusti v chromovém provedení (72014000)

Hansgrohe Talis S je moderní umyvadlová baterie bez výpusti, která se vyznačuje svou kvalitou, elegancí a praktičností. Tento kousek určitě zaujme nejednoho z vás.

Vlastnosti baterie

Průtok baterie je 5 litrů/minutu, což je optimální hodnota pro běžné použití. Výška baterie činí 17,9 cm, díky čemuž je baterie vhodná i pro vysoké umyvadla. Ramínko je ve výšce 6,8 cm, což je také praktická vlastnost, kterou určitě oceníte. Díky této výšce baterie můžete snadno a pohodlně umýt i objemnější nádobí.

Jak už jsme zmínili, baterie je bez výpusti, což znamená, že voda neteče zvlášť ze dvou ovladačů. To znamená, že voda vytéká z jednoho místa, což je praktické a zase z pohledu estetiky velice pěkné.

Chromové provedení

Chromové provedení této baterie dodává do koupelny moderní vzhled, který jiskří dokonalostí. Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis S je z prémiového materiálu, což znamená, že tato baterie Vám bude sloužit po dlouhá léta, bez toho, že by se zhoršovala kvalita jejího vzhledu.

Jak tuto baterii zakoupit a co je důležité vědět před koupí?

Pokud máte zájem zakoupit si tuto moderní umyvadlovou baterii, klikněte zde a přesměrujte se na nabytekted.cz, kde můžete tento výrobek zakoupit. Je ale důležité si před nákupem zkontrolovat rozměry umyvadla, abyste si byli jisti, že bude baterie vhodná právě do Vaší koupelny.

Závěr

Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis S je kvalitní a moderní produkt, který určitě zaujme nejednoho z vás. Tato baterie se vyznačuje svou elegantní krásou a praktičností, což se hodí pro každou koupelnu. Pokud máte zájem o tuto baterii, neváhejte a vyberte si ji přímo z naší nabídky. Udělejte si radost a investujte do kvality, se kterou budete spokojeni dlouhá léta.

hansgrohe talis s

hansgrohe talis s

Všimněte si, jak tato baterie dokáže dodat koupelně úplně novou vizáž. Tak neváhejte a udělejte si radost zakoupením této kvalitní a moderní umyvadlové baterie, která Vám bude sloužit dlouhá léta.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.