Elegantní sada 2 závěsů Catherine Lansfield Jacquard, rozměr 168 x 183 cm


Elegantní sada 2 závěsů Catherine Lansfield Jacquard

Okrasná prvotřídní kvalita

Sada 2 závěsů Catherine Lansfield Jacquard je výrobkem značky, která je uznávaným symbolem kvality v oblasti interiérových doplňků. Tato sada přináší do interiéru vynikající okrasu v podobě výjimečně krásného designu.

Závěsy jako důležitý prvek interiéru

Závěsy jsou nejen praktickým prvkem na ochranu před slunečními paprsky, ale také dodávají interiéru osobitý ráz v podobě nevšedního vzhledu. Sada 2 závěsů Catherine Lansfield Jacquard podtrhne vkusný charakter vašeho interiéru.

Nádherný dekor

Design sady závěsů přináší do interiéru nádherné dekorativní prvky, které dodají místnosti na plynu a vkusu. Elegantní motivy závěsů budou dokonale sladěny s ostatním zařízením interiéru.

Vhodné pro každou místnost

Sada 2 závěsů Catherine Lansfield Jacquard je vhodná pro každou místnost, kde hledáte stínění a ochranu před přímým slunečním světlem. Nesmí chybět v ložnicích, kde ochráníte svůj spánek před světlem a v létě před vysokými teplotami. Můžete je umístit také do obývacího pokoje, kde budou elegantní ozdobou vašeho interiéru.

Specifikace

  • Rozměr: 168 x 183 cm
  • Materiál: polyester
  • Vypraní na 40 °C
  • Žehlení na nízké teplotě

Pro široký výběr dalších závěsů navštivte tuto stránku.

Závěsy Catherine Lansfield Jacquard

Sada 2 závěsů Catherine Lansfield Jacquard

Pro dokonalou elegantní atmosféru

Sada 2 závěsů Catherine Lansfield Jacquard dodá vašemu interiéru tou správnou dávku elegancie. Navíc zaručí dodatečné soukromí v místnosti a ochranu před přímým slunečním světlem a pozounavším teplem v létě. Rozměr 168 x 183 cm zajistí univerzálnost a vhodnost do každé místnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.