Elegantní koberec Vitaus Zellner ve velikosti 50 x 80 cm

Pořiďte si domů koberec, který nejen dobře vypadá a místnost mile oživí, ale který toho také hodně vydrží. Tento elegantní koberec Vitaus Zellner ve velikosti 50 x 80 cm je dokonalým doplňkem pro váš interiér.

Vyroben z mikropolyamidu

Koberec je vyroben z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží, jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak ho můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.

Rozprostření vzoru se může lišit

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.

Koberec Vitaus Zellner má velmi zajímavý a moderní design, který se hodí do každého interiéru. Je k dispozici v několika různých barvách a velikostech, takže si určitě vyberete ten správný pro svůj domov.

Pořiďte si tento elegantní koberec Vitaus Zellner ve velikosti 50 x 80 cm za skvělou cenu na www.nabyteklevneji.cz.

Obrázky:

Koberec Vitaus Zellner
Koberec Vitaus Zellner

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.