Dřevěný němý domácí sluha o výšce 99 cm – novinka VETRO-PLUS 22WCHL


Věšák němý sluha v klasickém provedení je praktickým pomocníkem pro odkládání oděvu. Svojí účelností rovněž vhodně doplňuje každý interiér. Dřevěný sluha je ve světle hnědém provedení.

Dřevěný němý domácí sluha o výšce 99 cm

Účelný design pro každou domácnost

je nejen praktický, ale i stylovým prvkem pro každou domácnost. Jeho klasické provedení dodává interiéru na útulnosti a eleganci.

Dřevěný němý domácí sluha v černém provedení

Praktický pomocník pro každodenní použití

Dřevěný němý domácí sluha o výšce 99 cm disponuje věšákem na kabáty, držákem na kalhoty a poličkou s výřezem pro drobné předměty. Autori novou řadu uzpůsobili na dnešní svět a osadili ji nabíječkou USB a hodinami.

Detailní pohled dřevěného němého domácího sluhu

Kvalitní materiály a pečlivé zpracování

Všechny části dřevěného němého domácího sluhu jsou z kvalitního dřeva v nádherné světlé barvě hnědé dřevo, které krásně doplní každý interiér. Provedení je velmi precizní a pečlivé, což zaručuje jeho vysokou kvalitu.

Zde si můžete zakoupit dřevěného němého domácího sluhu

Pohled na dřevěného němého domácího sluhu vyroben v Německu

Závěr

je praktickým pomocníkem pro každý domov. Jeho klasické provedení dodává interiéru na útulnosti a eleganci. Provedení je velmi precizní a pečlivé, což zaručuje jeho vysokou kvalitu. Využijte možnost si tento výrobek pořídit a parádně vylepšit svůj interiér!

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.