Boxspring PLANIFLORA 17: Pohodlí a styl v modré látce 140×200 cm

Boxspring Planiflora 17 je skvělá volba pro ty, kteří chtějí kombinaci moderního vzhledu a pohodlí. Tato postel nabízí spoustu výhod, včetně úložného prostoru a luxusního povrchu.

Boxspring PLANIFLORA 17

Cena a výbava postele

Cena postele zahrnuje topper a úložný prostor. Postel má rozměry 143 x 221 x 57/118 cm a ložnou plochu 140 x 200 cm. Tento typ postele je ideální pro páry.

Boxspring PLANIFLORA 17 je pokryta exkluzivní modrou látka Monolith 77 a černými kovovými nožkami o výšce 13 cm. Tyto prvky dotvářejí celkový vzhled postele a skvěle ladí s moderním interiérem.

Boxspring PLANIFLORA 17 úložný prostor

Výhody Boxspring PLANIFLORA 17

Pohodlí – Boxspring postele jsou známé pro svou výjimečnou pohodlnost a ergonomické vlastnosti. Každá postel se skládá z 3 vrstev – matrace, rošt a topper – které se společně přizpůsobí vašemu tělu a zaručí tak bezproblémový spánek.

Úložný prostor – Postel je vybavena úložným prostorem, který je skvělý pro ukládání sezónního oblečení nebo ložního prádla. Úložný prostor je skrytý pod matrací a velmi praktický.

Kvalita – Postel je vyrobena z kvalitního materiálu a čeká na vás v demontu. Jednoduše ji můžete smontovat a užít si výjimečného komfortu.

Boxspring PLANIFLORA 17 detal

Krása se ukrývá v detailech. Boxspring PLANIFLORA 17 je dokonalost všemi směry a nabízí kombinaci luxusu a pohodlí. Vyzkoušejte si ji dnes a užijte si nejlepší noční spánek Vašeho života.

Dodání a montáž – Postel přijde v demontu, ale díky snadné montáži si ji můžete snadno sestavit sami. Pokud se vám však nechce, můžeme ji pro vás sestavit za příplatek.

Pokud se chcete dozvědět více o této krásné posteli, navštivte isolund.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.