Bezpečná a stylová dětská postel Vomaks DP 018 – 2823/SUR2

Rozměry: [š] šířka: dle výběru varianty + 6,5 cm [d] délka: dle výběru varianty + 6,5 cm

Vomaks DP 018 – 2823/SUR2 je dětská postel, která nabízí dokonalou kombinaci bezpečnosti, praktičnosti a stylu. Tuto postel najdete na stránkách Codina.cz, kde si ji můžete objednat.

Úložné prostory postele jsou vyráběny z masivu borovice a korpusy jsou vyrobeny z DTD lamina. Při objednání v surovém stavu jsou dodávány celodřevěné. Bílé korpusy jsou k dispozici jako barevná varianta.

Aby byla postel co nejpohodlnější, má 11 ks latí v roštu na každé lůžko. V případě, že je vyobrazena zábrana, je součástí postele. Je však třeba dodat, že postel nezahrnuje matrace ani jiné textilní doplňky.

Veškeré materiály použité při výrobě postele jsou pečlivě vybírány s ohledem na maximální bezpečnost dítěte. To zahrnuje nejen masiv borovice a bukové kolíky, ale také kovové spoje a použité barvy – AKRYCOL COLORLAK – na dětský nábytek.

Vyberte si rozměr matrace podle skutečného rozměru matrace. Například, pokud si vyberete variantu 80 x 180 cm, bude matrace mít rozměr 80 x 180 cm. Pokud však objednáváte postel s přistýlkou nebo patrovou postel s přistýlkou, musíte zvolit rozměr pro vrchní ložnou plochu. V takovém případě by vaše volba mohla být 80 x 180 nebo 2x 80 x 180 cm. Je však třeba si uvědomit, že matrace do přistýlky je vždy o 10 cm kratší v délce, což v tomto případě znamená rozměr 80 x 170 cm.

UPOZORNĚNÍ: Matrace a ostatní dekorace nejsou v ceně.

Zboží je dodáváno v demontu. Po zakoupení postele ji tedy bude třeba sestavit. Nicméně, díky jednoduchému designu a návodu k sestavení, by to neměl být problém.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.