ASIR Komoda RAVENNA – elegantní kus nábytku v bílé, černé a zlaté barvě

Kombinace venkovského stylu s prvky luxusu v podobě zlatého proužku a vrchní desky v dekoru černého mramoru jistě u vás doma nezůstane bez povšimnutí. Pokud sháníte novou komodu do svého obývacího pokoje, ložnice nebo jiné místnosti, zvažte tento elegantní kus nábytku.

ASIR Komoda RAVENNA

Nízká skříňka a zásuvka pro větší i menší drobnosti

ASIR Komoda RAVENNA disponuje jednou velkou zásuvkou, která poskytuje dostatek místa na uložení větších i menších drobností. Díky kovovým pojezdům se zásuvka snadno otevírá a zavírá, navíc bez jakéhokoliv hluku.

Tip: Pokud chcete, aby byla vaše komoda stále krásně udržovaná, doporučujeme vám využít prostor v zásuvce na drobnosti, aby nedocházelo k nahromadění prachu na vrchní desce.

Díky vysokým nohám se pod skřínkou snadno uklízí i robotickým vysavačům

Svou podobu komoda vděčí také vysokým nohám, které jsou perfektně vyvážené a navíc poskytují dostatek prostoru pro robotické vysavače a podobné přístroje. Díky tomu se budete snadno vypořádat s úklidem, aniž byste museli posouvat komodu z místa na místo.

Detail ASIR Komody RAVENNA

Materiál, velikost a další vlastnosti

ASIR Komoda RAVENNA je vyrobena z 18 mm silné dřevotřísky potažené melaminem. To zajišťuje pevnost, odolnost a snadnou údržbu. Komoda má tyto rozměry:

  • šířka: 90 cm
  • výška: 76 cm
  • hloubka: 44,8 cm
  • výška skříňky: 36 cm
  • výška zásuvky: 14,5 cm
  • výška nožiček: 21 cm

Komoda je k dispozici v bílé, černé a zlaté barvě, což umožňuje perfektní sladění s ostatním nábytkem v místnosti. Pokud vás komoda zaujala a chcete se dozvědět více informací, můžete navštívit webové stránky https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/asir-komoda-ravenna-bila-cerna-zlata-2.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.