ASIR Jídelní set SANTIAGO – přírodní krása borovice atlantic s béžovým odstínem

Jídelní sestava SANTIAGO vyrobená v dekoru borovice atlantic je soustavou s rozkládacím stolem, dvěma židlemi a lavicí s kvalitním polstrováním v béžové barvě.

Díky této jídelní sestavě už vás nepřekvapí žádná nečekaná návštěva, jednoduše rozložíte jídelní stůl, a získáte tak ještě větší plochu pro hostinu.

Proč si vybrat jídelní set SANTIAGO?

  • Kvalitní materiály – Sestava SANTIAGO je vyrobena z desek potažených 18mm silným melaminem, z dřevěných nohou a z kvalitního polstrování.
  • Velká kapacita – Rozložený stůl má rozměry Šířka: 155 cm Hloubka: 80 cm Výška: 75 cm, složený Šířka: 120 cm Hloubka: 75 cm Výška: 75 cm. Lavice má rozměry Šířka: 100 cm Výška: 48 cm Výška sedu: 39 cm a židle Šířka: 47cm Výška: 90 cm Výška sedu: 49 cm.
  • Stylový design – SANTIAGO je dostupný v mnoha kombinacích – v přírodních, barevných i dřevěných dekorech, takže si každý může vybrat ten svůj.

Set SANTIAGO je navíc vybaven kovovým rámem a PU pěnou, takže je odolný a vydrží vám dlouho.

Kde jsem můžete set SANTIAGO zakoupit?

Chcete si pořídit jídelní set SANTIAGO? Můžete ho zakoupit na odkazu zde.

Určitě vám bude nádherně sloužit a vaši hosté budou nadšeni z vaší nové sestavy SANTIAGO.

Naši zákazníci jsou s touto sestavou velmi spokojeni. Vyzkoušejte ji i vy a přesvědčete se sami o její kvalitě a výjimečnosti!

Jídelní set SANTIAGO

Závěr

Jídelní sestava SANTIAGO je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylovou, praktickou a kvalitní jídelní sestavu. Navíc je dostupná v mnoha barevných a dřevěných kombinacích, takže si můžete vybrat ten stůl a židle, které se nejlépe hodí do vašeho interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice CENTRUM a jeho autorem je CENTRUM. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.